Інструкція з використання інгалятора O2Max

Шаг 1

Вийміть інгалятор та його компоненти із сумки для транспортування.


Шаг 2

Підключіть кабель живлення до інгалятора та в мережу 220В.


Шаг 3

Підключіть дихальний шланг до інгалятора.


Шаг 4

Підключіть конектор ручки-нагрівача до інгалятора, поєднавши червоні точки.


Шаг 5

Прозорий шланг, що з'єднує інгалятор і балон з Геліоксом, підключіть його до упору в роз'єм для шланга (червоний), притримуючи інгалятор з лівого боку.

Шаг 6

Підключіть редуктор до балона з геліоксом, закрутивши гайку редуктора-регулятора на балон з геліоксом вручну. ВАЖЛИВО! НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ЗАСТОСУВАННЯ ГАЄЧНИХ КЛЮЧІВ ТА ІНШИХ ПРЕДМЕТІВ.

Шаг 7

Відкрийте вентиль на балоні з Геліоксом, проти годинникової стрілки до упору і півоберту назад. Переконайтеся, що дихальна суміш не йде у навколишнє середовище (відсутнє шипіння).

Шаг 8

Витягніть захисну кришку з роз'єму шланга для редуктора-регулятора. Для цього, необхідно потягнути за кільце на муфті і захисна кришка від'єднається.

Шаг 9

Підключіть шланг до регулятора, переконайтеся в надійності підключення потягнувши за конектор шланга знизу (він повинен залишитися на місці).

Шаг 10

Встановіть на регуляторі подачі суміші значення "25". Увімкніть інгалятор, натиснувши кнопку на лицьовій панелі.

Шаг 11

Встановіть час інгаляції, температуру інгаляції та час перерви за допомогою кнопок «+» та «-», після чого натисніть кнопку «Начать».

Шаг 12

Після закінчення прогріву (до 5 хвилин) та звукового сигналу натисніть кнопку «Старт». Після завершення процедури пролунає звуковий сигнал і розпочнеться таймер зворотного відліку «Перерив».

Шаг 13

Для завершення експлуатації приладу натисніть кнопку вимкнення. Від'єднайте кабель живлення від мережі 220В, а потім від інгалятора. Закрийте вентиль на балоні з Геліоксом, від'єднайте шланг від регулятора потягнувши за кільце (прим. пункт 8).

Шаг 14

Встановіть на регуляторі подачі значення "0", встановіть захисну кришку в гніздо шланга. Натисніть на червоне кільце, витягніть прозорий шланг, потягнувши його в протилежний бік від інгалятора.

Шаг 15

Виконайте у зворотній послідовності кроки 6,4,3 цього посібника, після чого впакуйте інгалятор у сумку для перенесення.

Відеоінструкція

Сучасний та інноваційний інгалятор для дихання сумішшю кисню та гелію (Геліоксом).

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 096 311 28 24
+38 063 842 78 77