Застосування геліоксу у спорті та спортивній медицині

Складно переоцінити значущість кисню та свіжого повітря для організму людини, а вже під час заняття спортом, навіть на рівні занять у залі для підтримки загального тонусу організму в умовах мегаполісу, питання оксигенації організму стає більш актуальним.

Під час тренувань та фізичних навантажень в організмі відбувається активне та прискорене споживання кисню тканинами, в якийсь момент організм перестає встигати доставляти необхідну кількість кисню, і спортсмен починає відчувати втому, а темп тренувань знижується. Ось чому під час тренувань так хочеться підійти ближче до вікна подихати прохолодним, свіжим повітрям, що в зимовий час загрожує застудами. Крім класичних способів наповнення клітин організму киснем, з'явився метод «Геліокстерепії», який дозволяє:

- Підняти витривалість організму, за рахунок чого збільшити тривалість тренування;

- безпечно та в короткий проміжок часу знизити температуру організму за рахунок фізичних властивостей гелію;

- швидко відновити м'язи та сили після тренувань.

Під час виконання вправ у м'язах відбувається звуження дрібних судин, унаслідок чого погіршується кровопостачання, а разом із ним, живлення тканин киснем. Організм шукає альтернативні шляхи отримання енергії, один із яких – це розпад глюкози. Внаслідок розпаду глюкози в тканинах утворюється молочна кислота, яка дозволяє м'язам виконувати вправи та переносити навантаження, але разом з цим перешкоджає їх розвитку, що мінімізує ефект від тренувань та вправ. На самостійну утилізацію молочної кислоти організм може витрачати до 48 годин, якщо вчасно не утилізувати молочну кислоту, в організмі знижується вироблення інсуліну, знижується швидкість синтезу білка, активується кортизол (він же «Гормон стресу»), також відзначається брак креатину в м'язах.

Геліоктерапія - дозволяє організму швидше і легше переробити молочну кислоту після силових навантажень, оскільки фізичні властивості гелію дозволяють прискорити процес доставки кисню у всіх клітинах організму, тому тканини м'язів регенеруються швидше. Це дає можливість скоротити природний період відновлення та підготувати організм до нових тренувань. Завдяки цьому підвищити витривалість, швидкість відновлення та спортивні показники організму.

За статистикою, оксигенотерапія із застосуванням дихальної суміші «Геліокс» дозволяє збільшити продуктивність тренувань, витривалість організму та скоротити час відновлення організму – на 23 – 30%.

Сучасний та інноваційний інгалятор для дихання сумішшю кисню та гелію (Геліоксом).

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 096 311 28 24
+38 063 842 78 77